View Single Post
  #154  
Old 06-18-2013, 13:41
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
1-2 szerintem simán beválhat, semmi hátrányát nem látom, legfeljebb ha nem lesz rá érdeklődés, meg lesz szüntetve és kész.

3-4 nyilván ki lehetne dolgozni, kiegyensúlyozni, én annyi hátrányát látom, hogy túlságosan hirdetné, hogy milyen játékstílusban játszik az illető, de mondjuk egy ork faj is elléggé hirdeti

5. ez tűnik nekem a legkevésbé előnyösnek. főleg úgy, hogy -egyébként jogosan- felvetődött az is, hogy már maga a szabiról való visszatérés legyen akció. így ugyanis elég könnyen kiismerhető, hogy az érintett ország milyen menetrendet követ. mondjuk 22.00 órától 06.00-ig szabizik, mert alszik. 06.00-kor belép, 10.00-ig minden akcióját le kell zavarja, mert különben nem tud 22.00 órakor szabizni. ha ehhez még hozzávesszük azt a javaslatot, hogy belépést követően 4 körig ne indíthasson akciót, akkor kijön az, hogy egyáltalán nem is tud akciózni. vagy elszámoltam valamit?
Azért nem kell minden hszt összemosni.. Davenek volt egy (szerintem) értelmetlen ötlete, hogy 4 körig nem lehet akciózni szabi után, ez nagy valószínűséggel nem valósul meg..
volt szó arról is, hogy kevesebb ideig kell várni akció után, hogy szabizhass, tehát ez is tévedés, persze így semmi értelme nem lenne, ahogy te felvázolod, de nem is ez az ötlet.. viszont abban igazad van, hogy ezt is ki lehet használni, ha tudod, hogy minden este szabizik, akkor mielőtt szabizna lehet ellene akár büntetlenül is akciózni..
__________________
same old song..
Reply With Quote