View Single Post
  #152  
Old 06-18-2013, 13:17
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Még azt se feltétlenül mondanám, hogy megvan az összes ötlet, jöhet bármikor egy újabb.

Összesítésként -- csak címszavakban, nem túl hosszú a téma még, vissza lehet olvasni:

1, külön csoportrendszer, ahol éjszaka nem megy az idő

2, külön csoportrendszer, ahol folyamatosan megy az idő, de a szabi minimum ideje kevesebb

3, új fajok, amik bizonyos napszakra védelmet adnak, máskorra sebezhetőbbé tesznek

4, új személyiségek, amik bizonyos napszakra védelmet adnak, máskorra sebezhetőbbé tesznek

5, egységes szabireform: lehessen kisebb időszakokra is szabira menni, de a szabadság aktív játékidőhöz legyen kötve
1-2 szerintem simán beválhat, semmi hátrányát nem látom, legfeljebb ha nem lesz rá érdeklődés, meg lesz szüntetve és kész.

3-4 nyilván ki lehetne dolgozni, kiegyensúlyozni, én annyi hátrányát látom, hogy túlságosan hirdetné, hogy milyen játékstílusban játszik az illető, de mondjuk egy ork faj is elléggé hirdeti

5. ez tűnik nekem a legkevésbé előnyösnek. főleg úgy, hogy -egyébként jogosan- felvetődött az is, hogy már maga a szabiról való visszatérés legyen akció. így ugyanis elég könnyen kiismerhető, hogy az érintett ország milyen menetrendet követ. mondjuk 22.00 órától 06.00-ig szabizik, mert alszik. 06.00-kor belép, 10.00-ig minden akcióját le kell zavarja, mert különben nem tud 22.00 órakor szabizni. ha ehhez még hozzávesszük azt a javaslatot, hogy belépést követően 4 körig ne indíthasson akciót, akkor kijön az, hogy egyáltalán nem is tud akciózni. vagy elszámoltam valamit?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post: