Thread: 1A események
View Single Post
  #13322  
Old 06-02-2013, 11:19
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Köszönjük a kedves szavakat az egész klánom nevében. Kicsit fáradtan, szombat reggel óta szerveztük a klánütést.
Zozo volt klántárs kiválása és a Dragon csapatába lépése után, gondoltuk, nem lesz jó vége, mert sejtettük, ki fogja kitalálja a klán dolgait. Új csapat, beilleszkedési kényszer, és akkor gondolom mondjuk el mindent a Pékekről. E tudatban úgy döntöttünk, ne várjuk meg, hogy ők készüljenek fel ránk, hanem üssünk mi váratlanúl és meglepve őket. Sajnos a lovasaink egy oriban voltak több kupacban magas áron, elég szenvedős volt az orikba gyűjtése, és a gabona ár is kellően megugrott a végére.
Mivel 9-en voltunk és a klán értékkülönbsége 1 millára rúgott a Dragonosok malmára, így keresni kellett egy akkora országot ami lefedi a különbséget. Mivel ilyen országot nem találtunk, így sikerült egy 750 és egy 350k-s ország bevétele, de ehhez már ki kellett tennünk a legkisebb orit.
Miután ez megtörtént és befrissültek az új tagok, gyors eszmefuttatás, számolás, tollrágcsálás után belőttük az értéket, ami szerintem a legnehezebb volt ideág minden klánütés közül. Miután belőttük az értéket, minden nagyobb országukra egyénileg kis seregeket küldtünk, hogy még véletlen se tudjanak szk-ra menni, vagy lefordulni.
Miután a lovakat sikerült összecsődíteni, gondolkodtunk 1 vagy 2 sereg menjen. Mivel a Dragon vérmérsékletét ismerjük, gondoltunk arra, hogy nem akarják védeni és biztosan vissza támadnak, minden mindegy alapon 2 sereg lett megbeszélve. Vagy mi vagy Ők lesznek plusszosabbak. Mindent a bontásra alapoztunk. Tudtuk két igen bontós brigád vagyunk, és nem szabad h a bontáson múljon. Miután nem volt nagyon mit lebontani, gondoltam mint Vezér kötelességem, nekem bontani amit csak lehet. Én sosem sajnáltam az országom, lényeg a klántársak sikere. Tervbe volt a fél ország bebontása, de mikor rákattintottam volna a bontásra, meghalt az egész. ERROR! 20 mp-vel a körvált előtt és előtte kb csak 1k hektárt bontottunk összesen. Ekkor beirtam fórumra, hogy bontáááááás, amit tudtok, mert nekem meghalt. (Persze a fórum működött) ) Ekkor mikor láttam, hogy nem sikerült bontanom, tudtam vége, alánk bontottak és sokkal többet visznek, esetleg még le is védik a seregeinket. Nagyon rossz érzés volt az a pár pillanat, de mikor láttuk alig bontottak (nem értjük miért) akkor megkönnyebbűltem, és mikor a 2 klánsereg is zölden jelezte sikerét, bontottam egy sört!

Gratulálok a Dragonnak, egy jó ellenklán nélkül ez nem valósúlhatott volna meg!
Az egyeni seregek feleslegesek voltak sosem bobalnank szet. Azt meg nem is ertem, hogy az egyeni sereg hogyan ved a fordulastol.. gondolom csak eliras. Reszunkrol annyi tortent, hogy meg volt beszelve egy nagyon nagy bontas de ekkor egyik tagunk felvetette, hogy mi lenne ha leujrazna. Belementunk mert tudtuk a harc kimenetele az ertekcsokkenesen fog mulni. Sajnos az utolso pillanatban hiba csuszott az ujrazasba igy minimalis bontas mellett ott voltunk butan es vartuk a seregeket
( az eredeti bontas szerint kb 1500 pontal lettunk volna alattatok az meg egy erdekes dolog lett volna )
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Merengő For This Useful Post: