View Single Post
  #3627  
Old 05-11-2013, 02:11
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
A szavaiddal tételesen bizonyítod, hogy miről beszélek, lásd Izaelben húzzák meg magukat vs segítenél ledózerolni Izraelt.
Látod, azzal, hogy kiforgatod az ember szavait, és azzal uszítasz, na az az igazi propaganda duma. Leírom, bár eddig is megérthetted volna: nem támogatom Izrael elpusztítását, mert akkor az a pár millió zsidó is, akiket ott eszik a fene szétszéled a világban (tuti jutna belőle a hazánknak is). és igen, húzzák meg magukat! kaptak egy kib...ott országot!!! más földjére telepítették őket! ők választották a helyet cca 65 éve, akkor most nem kell pattogni! MI A F.SZ KELL MÉG???

Quote:
Ha meg akartad érteni amit írtam, akkor megértethetted, ha meg nem, akkor én szívesen folytatom, de privátban,
megértettem, csak nagyon nem értek egyet ezzel az unalomig lerágott "szegény mártír, elnyomott, megtépázott nemzet" ideológiával. ha valaki nem közülük való, az már "antiszemita, goj, szemét náci, stb". mi ez, ha nem a rasszizmus legegyértelműbb megnyilvánulása? otthon (a saját fejükben) kellene először rendet tenni!!! és miért nem lehet ellene felemelni a hangot???

még egy gondolat és befejezem: Von, nekem te ne írj privátot, mert az ilyen emberekkel, akik ebben a kérdésben így nyilvánulnak meg, mint te, általában nem állok szóba. most sem tervezem. köszi

Ui: biztos hallottad a mondást: "Csak egészség legyen, a többit megvesszük!"
nem a keresztény magyarok körében terjeng...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Bukta For This Useful Post: