Thread: 1A események
View Single Post
  #13173  
Old 04-24-2013, 17:58
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Köszi!

Szerintem megtervezetlen és meggondolatlan volt az egész támadás. Lehet, hogy a nyers 3k-ba kerül, de 5k hektár akkor is 5k hektár. Nem hittem volna, hogy két ilyen kaliberű játékos (te és Von) arra fog alapozni, hogy kimarad egy távol, és majd lesz valami... Egyébként a félelem nem volt alaptalan, én szóba hoztam, hogy esetleg megnézhetnénk, hogy mit tudtok.

Fordult a kocka? Most már lehet azt mondani, hogy az anyagiak fontosak?
Leírtam, hogy simán védés lett volna, de az árak felszöktek így több ment el mint számoltuk. Nem alapoztunk a kimaradt távolra... szövegértelmezés! csupán leírtam 1-2 lehetséges kimenetelt.

A kocka nem fordult, ez is tévedés! Én sose mondtam olyat, hogy nem számít, csupán azt, hogy a Big és a Dragon közt figyelmen kívül hagyható! Mivel ott egyik fél sem éli/élte fel az összeset, vagyis mindegy mi a vég, senki nem fogy el

A másik része pedig, ebben a klánban amiben most vagyok, senkit nem érdekel némi föld, nálunk nincs katonás rend, nem vesszük véresen komolyan, stb. Pontosan ezért vagyok itt. Játszunk és senki se mérgelődik, van kihívás, van játékélmény, stb. (ha őszinte akarok lenni, a Tisztítótűzben túl könnyű volt)

és még annyit, hogy félelem???? írtam volna ilyet? az életbe se volt még részem benne, nem hogy a játékban.
Reply With Quote