View Single Post
  #3542  
Old 04-01-2013, 23:28
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A mai nap életem legjobb locsolkodással telt napja volt, engedjétek meg, hogy beszámoljak néhány sztorit...

Az egész két nappal ezelőtt kezdődött, mikor bementünk a Tescoba venni szódát... Szóda helyett 16 literes permetező lett. Bevezetőnek ennyi
Ma körülbelül 12:15-kor, mikor haverokkal letudtuk a családi/rokoni köröket, útrakeltünk, hogy a hervadó virágszálakat szódával, permetezővel és vödörrel meglocsoljuk, nehogy elszáradjanak. Volt aki próbált küzdeni, volt aki teljesen megértően nyitotta a kaput, miközben kapta a nyakába a hideg vizet. Néhány igen különleges pillanat:
Harmadik legkülönlegesebb pillanat:
Mikor haver a permetezővel megpróbálta meglocsolni tesómat, ám egy kicsit elszámolta magát, hogy átlőtt ez egész nappalin tesóm feje felett. Védelmére szóljon, még nem próbálta ki előtte hogyan kell célozni
Második legkülönlegesebb pillanat:
Beálltunk a benzinkútra tankolni egy 19 éves Fiat Puntoval. Ketten öltönyben voltak, egy bőrkabátos napszemüveges srác és én, szolídan ingben és kötött pulcsiban. A két öltönyös srác megállt a bejáratnál a fotocellás ajtóban, és bekísértem a bőrkabátos napszemcsis havert. A pultos megszólal: "Kétezer-harminchat forint." Haver lerak 2040 forintot, majd fapofával: "Nem kérek vissza." Rámnéz, "mehetünk... INDULJ MÁR!" Kint a két öltönyös srác csatlakozott mögénk. Benéztünk a kasszához, a három eladó jót nevetett rajtunk!
És a legjobb:
Négy srác bemegy a mekiben. Szépen kiöltözve, az előző sztoriban megismertett öltözékben. Pluszban két vödör, egy szódásszifon és egy háti permetező. Megkérdeztük a mekis eladót, hogy nem tudnának-e adni egy kis vizet, mert az egyik ismerősünket megyünk meglocsolni, és nem találunk kutat a környéken a városban. Hátulról csak annyit kérdeztek: "Hideg vagy meleg?" A válasz természetesen: "Jéggel, minnél többel." Ezután mikor megkaptuk a két vödröt, kb 3/4 víz és negyed liter jég. Közben természetesen csattogtak a hátunk mögött a telefonok a fényképezővel. Nem mindennapi látványt szolgáltottunk!

Köszönöm szépen a csodálatos virágszálaknak, hogy többé kevésbé hagytátok, hogy meglocsoljunk Titeket megakadályozva ezzel, hogy elhervadjatok. Köszönöm szépen a sok piros tojást és a sok-sok felejthetetlen élményt amit ma szereztem! Igenis lehet jól és poénosan, hagyományörzően Húsvétolni!
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Redback For This Useful Post: