Thread: 1A események
View Single Post
  #13139  
Old 03-13-2013, 23:10
Lacka's Avatar
Lacka Lacka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Úgy érzem, itt vagy divat az, hogy szándékosan nem értjük meg a dolgokat, vagy nem tudom, mi van, de kezd unalmas lenni. Egymástól már megszoktátok ezt, szinte elvárás, azonban ez egyáltalán nem szórakoztató. (szubjektív) Irigylésre méltó, hogy ennyire ráérnek emberek a világban azon töprengeni, mivel tudna belekötni egy másik emberbe, önnön szórakoztatása érdekében. Akár falkába verődve is, csak épp az értelmét nem látom.
Körváltás közben, vagy 2 kv között? Ez vicc volt, ugye? Ha kv közben változik valamitől, akkor én már csak pisloghatok, de nem tudom felhúzni az országom értékét, mert sem építeni, sem fokozni nem tudok többet, mint amit előre belőttem. Körváltás előtt skubiztam a pontlistát, hogy le tudjam reagálni, ha valami történik. Ekkor lehetett látni, hogy valamitől megnőtt az egyik ország értéke, ami arra engedett következtetni, hogy bőven jó a tervezett 4-5 körös eltávolodás, nekünk a bontás felesleges. A hibák miatt nem lett volna felesleges, de előre ki tudja, hogy "na most ezt elrontom, ezért kiegészítő intézkedésként ezt, meg ezt még elvégzem". Ugyan már!
Utoljára leírom, mert látom, érdeklődik iránta pár ember, csak a divathullám bezavar. Beállítva sok varázsló/tolvaj elfokozásra, még a ráálláskor. Ha a számolásból nem hagyok ki egy apróságot, és egyéb (le nem írandó szövetségi információ) változót, akkor seregindítás után kényelmesen 4-5 körös az ellenfél, és csak 1 körig marad 2 környi a távolság. Ez nem az ideálisan elvárható módon történt, ezért 2 körig voltunk 2 környire egymástól, minek következménye az lett, hogy bár saját rekordot ütöttünk, egyúttal beszedtünk 2 sereget is, annak ellenére, hogy a másik oldalon is legalább egy hiba megesett. (nem rögtön jött a sereg szembe, hanem a második 2 körös "szakaszban")
Reply With Quote