Thread: 1A események
View Single Post
  #13138  
Old 03-13-2013, 22:28
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Röviden:

1. De le lett írva, én csak nevén neveztem a dolgokat.

2. Ha elolvasod az előző hszemet, magad is rájössz, hogy ez az észrevétel eléggé nem igaz. De el is magyarázom: ha feltesszük, hogy egy adott klán nem népcsökkenéssel, hanem x bontással akart 2 körön kívül kerülni(ez ugyanis lényegtelen), de nem sikerült, mert az ellen is lejjebb ment, akkor nyilván mondhatjuk, hogy x+601 épülettel ha többet bontanak, sikerült volna, de ettől vityunak nem lesz igaza, hogy lámaság miatt maradtak két körön, hiszen próbálkoztak eltávolodni.

3. Ez az egész ugyanúgy igaz lehet a többi klánokra is.

Ps: Thegame: Ezekszerint fogalmad sincs milyen az, ha én beszólok.
1. Te elfogult vagy Vityuval. Vityu klántársi/barátai teljesen másképp látják.(nekem semmilyen, mert én nem vagyok érintett az ügyben, sem az 1/A-ban)

2. próbálkoztak, csak nem bontottak, így maradtak két körön. hogy lámaság, vagy túlzott optimizmus, amikor látták, hogy az ellen mozog,

Quote:
Originally Posted by Lacka View Post
Ezt jól látjátok, viszont nem is volt tervben bontás, mert elég sokat fokoztunk. Az el nem férő nép miatt már önmagában 4 körre lettek volna legalább, és azt is láttam, hogy egyikük értéke nőtt, nem hogy csökkent volna. Szóval a bontást a nagyob fokozással terveztem helyettesíteni, elvégre olyan szépek azok a templomok, nem?
(számomra nem derül ki, hogy a kiemelt rész körváltáskor, vagy két kv között volt)

azt mindenki döntse el maga.

3. az is.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."

Last edited by csabi; 03-13-2013 at 22:34..
Reply With Quote