Thread: HT és szabi
View Single Post
  #1  
Old 12-28-2012, 06:50
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default HT és szabi

Sziasztok!

Nem nagyon szoktam szabira menni, így nincs is tapasztalatom, lehet, hogy a kérdésemre a válasz triviális.

Naszóval a HT be van állítva, hogy a faji varit, meg a védővarikat kv előtt tegye fel 6 órára. Az ünnepi 3 órás szabit kihasználva szabira tettem az országot, de kb naponta egyszer benéztem egy percre (szó szerint) pontlistát megnézni, egyszer sem kv közeli időben.

Most visszaléptem hosszabb időre, és a varik készültsége 45%-on áll.

A HT, ha az ország adott körben aktív volt akár egy percre is, felteszi a varikat szabi alatt is? Másként nem tudom elképzelni, hogy fogyott le szabi alatt a varik készülije.

Ja, mikor először elmentem szabira, fullosak voltak a varik, és az 1 perc alatt, mikor beléptem, nem néztem eseményeket (mi is történhetett volna szabi alatt).

Szóval mi ehette meg a varikészülimet szabi alatt?
Sponsored Links