View Single Post
  #579  
Old 12-17-2012, 13:50
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
6001 pont az legjobb esetben is 3+3 kör, azaz bármikor szembemehetsz úgy hogy a saját sereged előbb ér haza mint az övé pedig ő indult rád előbb.
ráadásul a tolisok jellemzően felfelé lopnak.
de van rengeteg csoport ahol már 1500 pont is 4-5 kör vándorral.

szóval amiről beszélsz az egyáltalán nem tűnik életszerűnek, max egy 100 fős csoportban illetve A-ban...

ha a 4k-s ötleted vesszük alapul: 20k-ról 50% hatásfokkal tolizok, míg ő 80% hatásfokkal jöhet rám sereggel kb 24+24 körre üresen hagyva az országát. vagy félig üresen ha annyival erősebb. a saját környéke meg cafattá veri amíg ő ütött egyet. én meg 50%kal gyújtok?

ha a 2k-s ötleted nézzük akkor is min 8 körig üresen hagyja az országot, míg én vígan csinálok tábortüzet 50%-s hatékonysággal a házaiból.

sztem átgondolatlan, bocsi. a fenti két esetet leszámítva a 10k-s határ teljesen jól működik tolis szemszögből nézve, pont nekik kedvez jobban.
felgyújtok 4-5 %-nyi házat, vagy levernek rólam 7% földet. Melyik a rosszabb?
ésa földfoglalással szemben mire megy a félelf?? elvesz 3000 tudománytekercset. Minden nap karácsony????

de ha a sereg jön előbb, akkor levernek rólam 7% földet. A 3.szinten már ütés után meg is van a 10k különbség, akkor aztán sokra képes az a szerencsétlen félelf...

Last edited by Dave; 12-17-2012 at 13:55..
Reply With Quote