View Single Post
  #224  
Old 12-09-2012, 12:51
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Az, hogy az ork gyengülne.. hát max az összes tábornok kiküldése esetén, ez szerintem majdhogynem elhanyagolható az orknak..(Aki minden tábornokkal támad rendszeresen annak sok gyenge pontja lesz..) Max 1/Aban más is átüti az igazi betonelfeket..
Alsóbb szinteken az összes tábornokkal támadás sokszor több hátrányt jelent, mint előnyt még ha erősödik a tábornok szem akkor is..
A másik az volt, ha jól emlékszem, hogy a sokszemesek erősödnének, de akkor az ork miért kivétel? A sokszemes ork jelenleg is erősödik ennek hála.. meg hát ugye a sokszemeseknek többet is kell teljesítenie.. és a valójában nem a plusz szem fogja eldönteni a harcot, hanem sok egyéb tényező..
Szerintem meg változzon és ne csak egy faj számára legyen használható a tábornok szem..(bárki bármit mond én nem orkkal kb 8.-10. szemnek választanám max a tábornokot..)
Jól belőve full kitámadásnál kb annyival lenne erősebb (esetleg kicsit többel) egy ork tábornok egy más fajjal játszó tábornoknál, mint egy ork nem tábornok egy más fajjal játszó nem tábornoknál.. Ami jól is van, mert mindketten egy-egy szemet "áldoztak" érte..
(Full kitámadás alatt az összes tábornokkal és íjakon kívül mindennel történő kitámadást értettem (ez csak Remynek, mert legutóbb is ez volt a baj..))
__________________
same old song..
Reply With Quote