View Single Post
  #15  
Old 11-25-2012, 10:32
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Nem beszéltem MF felesről. Ha szövitag vagy, akkor is fel tudnak bontani, túl könnyedén. De már az is elég ha a szövi másik félelfe(mint az enyém) befed, és akkor értéktelen lesz az egész országod.

Arról nem is beszélve, hogy egy félelfbe nem árt pár száz millió kp. Például tekit bevenni ha zsíros falatra bukkansz, stb. Bank híjján elég ciki mikor ezt lelopják.

Én mindenesetre nem ajánlom a 15% templomot 200 hekin, mivel túl sok ilyen félelfet loptam már le csontig, és semmit nem tud csinálni. Még szövi szinten sem. Mert azzal édeskeveset ér, hogy nehezebb beütni. Attól még a szövetségesei baromi nagy hátrányban lesznek, hogy ő maximum szurkolni tud.
A félelf egy nehéz faj. Kockáztatni kell vele, és bírni idegekkel. Na meg muszáj hozzá egy alap tőke. Kezdőknek semmiképp nem ajánlott. De főleg nem elitekkel...
Én meg úgy vagyok vele, hogy nem kell stabil éplistával játszani, és ez is elég nagy probléma manapság, hogy sokan még csak megsem próbálnak változtatni rajta(nem rólad beszélek, ne értsd félre). De ha valaki befed, az a 9 kör regen épp elég arra, hogy ráépülj az ellenre, akár 25% templom és 30% kocsmáig is élezhető félelf ellen.

És nekem személy szerint teljesen megéri az a pár ezer elvesztett teki azt az élvezetet, amikor jönnek a síró levelek, hogy mostmár rájött, rossz végén áll a faroknak

Amúgy kb. 500, de 1000 heki felett már simán megéri felessel is bankot tartani. És mégegy apróság: a feles két dologban jó igazán, az egyik a tekercsérzékeny fajok védelme más toliktól. Ugyebár ha lelopják a szövit, akkor te többnyire rögtön visszaférsz visszahozni a tekit.

A másik szárazvihar alatt kirámolni a lakosságot. Ha más célra akarod tartani mint pl. random lopkodások és tekit is akarsz lopni, akkor legyél elf.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'