Thread: 1A események
View Single Post
  #12737  
Old 11-21-2012, 22:23
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nezd nyugodtan, de ott nem fokoztunk semmit, szoval az nem utanafokozas volt, hanem "alafokozas", ami majdnem folefokozas lett emlekeim szerint. (Szoval nem is volt mire szamitanunk, de mondjuk jo lett volna ha nagy buzgalmatokban folefokoztok...)
Van kozottunk meg nehany jatekos aki jol tud jatszani, igen nagyon szuk volt a kulombseg 3K, de megvolt a mi javunkra
Nem tudom hogy melyik csapat javara volt, de az orszagokat akiket a Csak egybol kiszemeltetek celpontoknak Valinoron kivul mind lefordulas elott alltak, igy ugy dontottunk sok penzt nem fogunk elpazarolni a harcra, csak arra kellett figyelni a fordulashoz megfelelo foldet ne vigyetek el
Belzevel csak megakartuk mutatni hogy mas is tud igy jatszani

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Amugy a beirasodbol kiderul, hogy nekunk az egesz klanunk nem fokozott annyit, mint Te egyedul, megis mi vagyuznk a csunya rossz fiuk a vegtelen lehetosegekkel...
2009 be leptem fel es akkor lettem a Csak egy tagja, az iden Majus vegen leptem le az 5be, a nyaron fennt volt 1000 korig a masik orim, most megerkeztem vegre megint ezzel. Mindez ido alatt 2x fokoztam el a bejovo utes elol.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote