Thread: 1A események
View Single Post
  #12704  
Old 11-20-2012, 17:15
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Bocsi hogy felhozok par napi dolgot de meg csak most ertem ra ide irni De ezt nem fogom kihagyni most.

Elso sorban Pali tavozasa, levitte Utophaliat az 5be mielott Remy szovijei elvittek volna a fordulasra kello foldet...
Mintha nem regen beirtam volna ide, hogy:
Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
...10 oribol 6ot cserelunk az iden, meg nehany var az elvalasra...ami ... nagyon hamar meg fog tortenni. Utana meg jon ide a siras, igy elore bejelentettuk...
A Csak egy maradhat nagy valtozason ment keresztul az iden ami meg Majusba elore megvolt beszelve a tagok kozott. Annak egyike volt Pali csereje..

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Elso esetben pedig nyilvan tudod, hogy az ellenfel irt egy zoldet, meg a csapodasom elott, hogy ugyis le fog fordulni, ettol fuggetlen durvan megprobalt alambontani, bazinagy ellensereget is kuldott, majd a klantars serege elol tenyleg lefordult. Nyilvan szerinted korrektebb lett volna az en foldemmel fordulnia, de ez a maganvelemenyed.
Azert nem mondhato hogy bazi nagy volt csak akkora, hogy atment volna a vedelmeden es ezert elfokoztal... Kar, hogy megirta, en nem irtam volna meg, hogy fordulok, habar ellenetek olyan mindegy, mert akkor is fokoztal volna, mert mi is lenne ha egy ket utes celba talalna nalad?

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Ertsd: ahhoz nincs kozod, hogy az altalunk birtokolt eroforrasokat milyen mertekben es mikor hasznaljuk...)
Igen ehhez senkinek semmi koze, csak kicsit elgondolkoztato, hogy ahhoz kepest amilyen jo jatekosok vagytok ehhez folyamodtok allandoan...es amilyen okosnak tartjatok magatokat meg nem vettetek eszre hogy epp ez miatt most mindenki leszabizik vagy elkerul benneteket...

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igazabol engem az erdekelne, hogy a csak egy tagja vagy, vagy pedig egy kivuallo meltatlankodo. A masodik esetben nem erdemes rad szot sem pazarolni, max annyit, hogy kb 2600 epuletet kuldtem el epulni rogton kv elott.
Ha tagja, ha nem azert nem kell lenezni senkit, ti mondjatok a Dragonnak nagy az arca, tietek vagy 10xese, es epp ezert fokoztok es engedtek el sereget allandoan, mert nem tudnad elviselni ha valaki ellen vesztenel. Nekem tobb eve megmondtak, nem az a jo jatekos aki minden csatat megnyer, hanem az aki semmibol es sajat erobol vissza tudja hozni az orszagjat annelkul hogy ujrazna.

(es elore nezet elterest a helyesirasi hibakert, nem mindenki nolt fel Magyarorszagon, engem pl a szovik tanitottak meg az evek soran Magyarul irni, mert ezt is mindig megszolod nalam)
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: