Thread: 1A események
View Single Post
  #12687  
Old 11-20-2012, 13:29
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Bocsánat akkor az én memóriám kopott csak meg, és rosszul emléxem, hogy te már legalább 2-3 ilyen klánon gázoltál át. a jó stratégiába szerintem beletartozik az is, hogy felkészült legyél a védő oldalról is. tehát 3milla egységgel a piacon azt jelenti, hogy durván 2milla helyetek van a klánban (legalábbis így van 2,5x annyi egységed...) ebben a helyzetben bőven elégnek kell lennie csak a kp-nak arra,hogy bármit megtegyél... 4-5x nagyobb hekin, meg már más a helyzet az egységekkel, ott már a te felelőséged, hogy úgy kezeld a piacot, hogy ne csorogj, de jó része mindig elérhető legyen számodra, vagy legalábbis az ellenfél ne érhesse el a sajátjait, csak olyan áron, hogy feladja a mobilitását (ne maradjon kp-je bent pl...)
de ez meddő vita így.
akár hogyan számolom nálam 2 milla helynél a 3 milla egység az csak 1,5-ös szorzó nem 2.5-ös.

mire elég a kp ekkora hekin? kb lófaszra de ezt neked kéne a legjobban tudni ha volt nagy országod .. és ha szerinted 300-400k-s egységráfokozásoknál nem számít a tartalék akkor teljesen más játékot játszunk.

én úgy gondolom 30% tartalék 60% stratégia 10% szerencse a játék kb.
Reply With Quote