Thread: mobil topic
View Single Post
  #100  
Old 11-19-2012, 01:56
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nekem samsung Galaxy S2-öm van egy ideje, nagyon megvagyok elégedve, bár a gyári rom helyet MIUI fut rajta. (ha megszokja az ember még jobb és könnyebben kezelhető mint az alap android menürendszer, és gyorsabb/egyszerübb az appok elérése, emellett a beépített feature-ök hatalmasat emelnek rajta)

By the way ha okos telefont akarsz, felejtsd el az olcsó kategóriát. ne ACE vagy hasonló, mert sok minden akad rajta és lassú ez pedig hosszútávon zavaró tud lenni. pl navigációnál ha hirtelen kell a GPS elég lassan áll fel és mondjuk vezetés közben ez galibát tud okozni. vagy webezés közben ha volt megnyitva elötte pár dolog, már lassan tölti be a lapot, vagy elfogy a memória.

Helyedben azt csinálnám amit én tettem. Már kifutott prémium kategóriás mobilt vennék. pl.: Samsung Galaxy S2, HTC sensation ilyesmi.

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Ajánlani nem tudok, csak olyat amit ne.
Ne HTC-t vegyél! Megjelenés, grafika szuper, menürendszer, hardware fos.
Normál (nem állandóan a fülemen van) használat esetén 16-18 órás akksi... (?)
Erre annyit, hogyha nem tetszik a SENSE (HTC gyári android felülete) akkor használj más ROM-ot van elég nagy kínálat, nagy része több tudással mint ami van a gyáriban és jobban optimalizálva. a hardware-t meg tudod mit veszel, ha sajnálod jobbra a pénzt, akkor ne szídd ha lassú,vagy fos. úgyanaz mint a pc-knél, egy pentium processor sose fogja felvenni a versenyt egy core i7-el.
A legtöbb szoftvert sem régi hardware-re optimalizálják... az androidra ugyanez igaz.

a 16-18 órás aksi meg okostelefon betegség. hiába van 1,5x akkora kapacitás az S2-mben mint elötte a galaxy spicában, a 3x annyi képpont + majdnem dupla kijelző méret miatt kevesebb ideig bírja pár órával. Ha ez zavar akkor 2 dolgot tehetsz:
1, veszel nagyobb kapacitású utángyártott aksit, ami vagy meghal félév után vagy szerencséd van, de amíg él tovább bírja...
2, veszel még 1 aksit és magadnál tartod cserére ezzel megduplázva az elérhetőséget, és megnövelve az aksik élettartamát is...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: