View Single Post
  #417  
Old 11-11-2012, 12:42
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Ez esetben a magas árak nem ölnék az akciózást, mert nem tudja a termelő fullba kirakni a piacra. Egyrészt értékesebb lenne a törpi 50% rakikulcsa. Másrészt a termelésből tud lopni egy toli, aminek az ára magas, tehát nagy bevétel, tehát megéri egy szövinek tolvajt tartani.

Az 1. vonal: Ezt kissé tisztázd le, milyen helyzetre gondoltál, mert nem igazán értem ez hogy történhetne meg, max ha kiteszed a 20% egységet és beveszel többet a helyére, ami taktikai tökönszúrás

A 2. vonal: Kétlem, hogy két ütéstől több mint az összsereged 20%-a távozna, főleg ha tartassz varikat is. De oké, ez a rész átgondolandó mint esetleges kiküszöbölendő dolog, ha esetleg megvalósulás útjára térne a javaslatom.

A 3. vonal: Ezért mondtam, hogy minden anyagnak kéne egy minimum limit ami felett érvényes ez a 20%. Pl seregnél 5-10k egység, tekercsnél 10k, nyersnél külön a gabonára, külön a fegyóra és külön a többire. Tehát ha ez alatt van az országodban lévő mennyiség akkor fullba ki is pakolhatod.

A 4. vonal: Nem mehetsz rá, mert ez egy piacolásra lenne érvényes, tehát csak akkor szívna ebből, ha az utolsó piacolási lehetőségét lőtte volna el.
1.: ok tegyük fel, hogy kiteszek varit meg két órával később is muszáj kitenni varit. a piaci random miatt egy körben ér haza. akkor szúrjam magam tökön mert fixen elmegy az egyik adag, és pl csak a kör utolsó 20 percében tudok belépni nem pedig 2x egy körben?

2.: két lentről harcos ütés, pár rengés, házgyújtás, stb sokféle akció lehet, de már két sereg is esetén is esélyes hogy elmenne másnap... de ugye egy háborúban fixen dezertálna, ergó senki nem merne háborúzni. inkább a bunkerfoci meg a hiénázás.

3.: és a limit dinamikus csoportonként, vagy mi alapján megy? találomra? egy 170 meg egy 1200 hekis orinak ugyan annyi mert mindkettő a 4. szinten van?
ha kicsi a limit egy rombit (ne adj isten kettőt be se tudok építeni mégha van is pénzem. ha nagy akkor meg mit is csináltunk? semmit

4.: tehát ha látom hogy ellő valaki 4 piacot (ráadásul az egész szövije, mert hogy támadnak) akkor simán oda vissza mészárolom rombolom satöbbi a nap hátralévő részében.

ha csak kv előtt 20 perccel vesz észre akkor tudom hogy max 20% egységet vehet? tehát aki inaktív haljon meg. ez mondjuk tetszik! mondjuk marad vagy 20 játékos csoportonként a többit szétverik mert nem rögtön kv után tolja a távolt

mint említettem fölösleges is a szájtépés mert piac az ami tökéletesen működik, nem is látom értelmét hogy megint reagáljak erre a gondolatra, ha ennyiből nem jössz rá akkor mind1
Reply With Quote