View Single Post
  #396  
Old 11-09-2012, 13:33
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Pirostraktor View Post
Én nem tartom jó ötletnek a faji varázslatokon való átlopást.
én sem erőltetem a könyvtárkulcs buzerálását, elég lenne a bank is. de azért mégis: melyik más faji vari véd meg valamit 100%-osan? egyáltalán, a kulcs, a szieszta és a tükör ér valamit, az összes többi faji vari jópofa, de ha holnaptól megszűnnének, akkor sem dőlne a kardjába senki.

a földszerzés, vagy a fosztás ellen nincs olyan védelem, ami automtikusan mérsékelné a kárt. nincs olyan, hogy ha tartok 30 tornyot, akkor a sereg nem foglal szinte semmit. (vö. bankkal). olyan meg pláne nincs, hogy ha rajtam van a faji vari, akkor a sereg beüt, de üres kézzel megy haza. (vö.a kulccsal).

de hogy a témánál maradjunk, szüntessük meg az árnyakat, és legyen a felesnek az a faji varija, hogy amikor az aktív, akkor ellene a célország bankjai csak a pénz 50%-át (60%-át, 70%-át) védik. ezzel nem biztos, hogy a felsőbb csoportokban életképes faj válna belőle, (de az szerintem eleve nem is lehetséges, max úgy, ha hadit csinálunk belőle is), de 5-4-3. csoportokban játszhatóbb faj lehetne. én már ennek is nagyon örülnék.
Reply With Quote