View Single Post
  #395  
Old 11-09-2012, 12:37
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post

2. az átlopásokat én is támogatnám, természetesen nem 100%-os hatékonysággal, mert az - szintén magánvélemény - túl erős lenne. De egy jó 50%-os hatékonyság sokat segítene a félelfnek (mondjuk úgy magyarázva, hogy a tolvajok csak párban, tehát egymást segítve tudnak átjutni a fokozott védelmeken).

Pld: mondjuk egy gnómtól eddig lophattál volna 400 tekercset / ág, de a kulcs miatt 0 tekercset loptál / ág. A módosítás után 200 tekercs jönne / ág.
Én nem tartom jó ötletnek a faji varázslatokon való átlopást. Persze, mindenki csőrét zergeti, hogy a gnómok ott vannak jó sok tekivel, de attól még nem kéne így visszavágni őket.

A 2. pont kombinálva RastArtis bankreformban írt hszével egész tetszetős. kb. 30%os bankátlophatóság, de keresztezve a te javaslatoddal, legalább 2szeres toliérték kell, hogy ezt a maximum 30at elérd.

De az egyszerűség kedvéért lehetne fix értékekkel is. Tehát ha kevesebb mint 2szeres a fölényed, akkor max 10%ot hagy szabadon a bank. 2-3közt 20%. Aki meg nagyon merész sok kocsmás, az 3-4 közt a maxim 30%ot is elhozhatja.

Persze ez a hatékonyság csökkenne ugyanúgy a távolsággal mint eddig. Tehát vagy tartassz kevesebb kocsmát és közelmerészkedsz, vagy többet és távolról lopsz kb ugyanavval a hatékonysággal.

Ez a fullhadikba is belekényszerítene pár kocsmát, ami szerintem reális 'elvárás'. És az óriás is újra felértékelődne.
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'
Reply With Quote