Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #302  
Old 11-09-2012, 11:47
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
A probléma ott van, hogy te is, mint néhányan, a támadást hasonlítod a tolizáshoz, de a támadásra az embernek minimum egy órája lehet reagálni, a lopásra meg kb semmi..
a 8% kocsma A-ban szinte lehetetlené teszi az elfek beütését.. (amit én továbbra sem értékelnék..)
Szerintem nem a való élethez kell hasonlítania a játéknak, ha az a játszhatóság rovására megy, az A pedig nem igazán játszható bent tartható pénz nélkül..
Nekem az tetszene/lenne elfogadható, ha 1-2 faj(félelf, ember) tudná átlopni a bankok egy bizonyos %-át (~20%-ot), ha 4-5-ször annyi tolival rendelkezik, mint az ellenfél.. (pl a félelf faji sajátossága lenne, az embernek meg a faji varázslatba kerülne be..)
A 4-5ször annyi toli az nagyon-nagyon sok. Ezzel egy 8% kocsmás gnómot sem tudnék átlopni 30% kocsmával egyszer sem. (És akkor a helyezésbeli különbséget bele sem számoltam.)

De az, hogy csak a félelf és ember tudja átlopni, az korrekt. A 20% talán kevés a kicsit, mert a pontérték különbség is jelentősen megkurtítja a zsákmányt. Szerintem egy 30-40% még beleférne. Ha a lopkodó közvetlen közel van, akkor bár nagyot akaszthat, de könnyen meg lehet torolni rajta. Ha biztonságos távolból lopkod, akkor meg jóval kevesebbet is hoz.
(OFF:Vagy ha annyira félti valaki a pénzét, akkor tartson a szövetségben egy óriás-varázslót. Így talán megjelennek újra a csak-varázsló országok.)
Reply With Quote