View Single Post
  #393  
Old 11-09-2012, 09:17
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Mi az, hogy kaja kell neki? Ha valaki éhezik, akkor tanyát épít. Ha valaki nem tudja vállalni a tanyák nélküli játékot (lásd: sírsz), akkor játsszon tanyával.

Ha a feles át tudna lopni a Raktárkulcson, a Könyvtárkulcson és a Bank-okon, hasznos tagjává válhatna a hódtársadalomnak. Ezek mértékének a megállapítása kellene, hogy a fő vonal legyen, mert ez a legkényesebb kérdés.
1. én pl tudnám vállalni a tanyafree felest, de kényelmi szempontból tartok némi tanyát... kevesebbet, mint kéne, így van némi elvándorlásom, de azt emberlopással szoktam fedezni - ez természetesen egyéni stílusjegy, nem minősül senki számára felhívásnak, hogy ilyen országot építsen, nem szeretném 2 hónap múlva azt hallgatni, hogy miattam tönkrement az országa...

2. az átlopásokat én is támogatnám, természetesen nem 100%-os hatékonysággal, mert az - szintén magánvélemény - túl erős lenne. De egy jó 50%-os hatékonyság sokat segítene a félelfnek (mondjuk úgy magyarázva, hogy a tolvajok csak párban, tehát egymást segítve tudnak átjutni a fokozott védelmeken).

Pld: mondjuk egy gnómtól eddig lophattál volna 400 tekercset / ág, de a kulcs miatt 0 tekercset loptál / ág. A módosítás után 200 tekercs jönne / ág.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote