View Single Post
  #224  
Old 10-27-2012, 09:48
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Régen ugyanez ez volt a topon termelés megszüntetésére.. és annak is az lett csak az eredménye, hogy üresek, vagy drágábbak lettek a piacok.. ha kicseszünk a gnómokkal 200 hekin, akkor kevesebb lesz a piacokon a teki, ami szerintem nem pozitív dolog..
Alapvetően most, hogy újra benéztem kis 5. csoportokba (egyikből 3 nap után töröltem, mert annyira gyászosan nézett ki) kicsit átértékeltem a problémát.. szerintem a félelf problémája az, hogy kevés az ori és azok többsége vagy full kezdő (és/vagy elhagyott orik), vagy "nagyon" tapasztalt, köztes orikból viszont kevés van.. (csak 2 csoportból merítem most a tapasztalatim, lehet nagy 5. csoportokban jobb a helyzet, de valahogy kétlem..) Kezdőktől ugye nincs mit lopni, mert nincs pénzük, tapasztalt oriktól meg nem tud lopni, mert elteszik a pénzüket..
Első körben azt kéne elérni, hogy a kezdők megmaradjanak a játéknál, akkor több olyan játékos lenne akinek már van némi tartaléka, de még nem tudja 100%-an eldugni.
Bár lehet rosszul látom, egy kis időt kihagytam, így újra fel kell még mérnem a dolgokat.
__________________
same old song..
Reply With Quote