 
			
				10-16-2012, 16:58
			
			
			
		  
	 | 
	
		
		
		
			
			| 
			
				
				
				 Banned 
				
				
				
			 | 
			  | 
			
				
				
					Join Date: Apr 2008 
					Location: Beregszász 
					
					
						Posts: 617
					 
                                         
					
					
					  
      
	Activity: 0% 
	Longevity: 88% 
	
       
  
 
					     
				 
				
			 | 
		 
		 
		
	 | 
    
	
    
	
	
		
		
			
			
			 
			
		
				
		
		
	Quote: 
	
	
		
			
				
					Originally Posted by  Padlócsempe
					 
				 
				Érdekes kérdés ez a drukkolás. Minden egyes meccsen szurkolok a csapatnak, azért esik ilyen rosszul, hogy szándékosan tönkreteszik. De nem is olyan rég volt egy hasonló helyzet a fradinál. Egy fradi-újpest meccsen múlott Détári sorsa, és bizony a fradinak az volt a hosszútávú érdeke, hogy egy vereségért cserébe az edzőváltással hosszútávon jól járjon. 
A baj, hogy Csányi megmondta, hogy az sem baj, ha nem jutunk ki, minden marad a régiben. 
Nagy biznisz ez a válogatott, aki játszik, azt könnyebb eladni külföldre, a menedzserek jól járnak, a vezetőség jó jár, csak a nézők járnak rosszul, de nekik meg úgyis mindegy, így is támogatják őket azzal, hogy kimennek a meccsre, vagy nézik a TV-n. 
 
Én már eleget csalódtam, amíg nem lesz - ha jó nem is - szerethető, hajtós csapatunk, addig nem fogom őket támogatni jegyvásárlással. Üres lelátók mellett talán elgondolkodnának, hogy nincs minden rendben. 
			
		 | 
	 
	 
 Akkor már választ is kaptam az előző beírásomra...  
		
	
		
		
		
		
		
		
		
		
		
	
		
		
	
	
	 |