Thread: Bank reform. ;)
View Single Post
  #171  
Old 10-12-2012, 19:51
Barbara Barbara is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Pf, azonnal abbahagynam a hodot, ha 5-10% kocsmat vagy bankot kellene _kotelezoen_ tartanom hadi vagy akar varis orszagokban. Ez minden, csak nem jo irany. Az egesz jatekot alapjaiban rontanad el vele.

(Erdekes, hogy A-ban ezt Te is gyengitesnek erzed, de mashol minden rendben vele...)

Ne haragudj, de szerintem ezt Te sem gondolod komolyan.

Biztos Neked is feltűnt, hogy az utóbbi években a stratégiák köre (anarchon kívül) egyetlen irányba konvergál. És most már nem csak az 1/A-ban, hanem mindenhol máshol érezni ennek a hatását.
Direkt nem írtam elszürkülést, mert nem arról van szó, hogy nem lehet máshogyan gondolkozni, építkezni, stb és nincsenek üdítő kivételek. A játék mechanikája miatt viszont körvonalazódott egy domináns felépítés (hadis) és mindenki ehhez próbál igazodni, hiszen a konformitás a célravezető. Nincsenek új impulzusok.

Szerinted tényleg rosszat tenne a játéknak, ha extra taktikai elemként "bekerülne" a tolvajlás is a sikerrel alkalmazhatóak közé?

Én elhiszem, hogy nehéz lenne felszámolni azzal a biztos tudattal, hogy az országban tartott pénz kvázi sérthetetlen, de biztos vagyok benne, hogy nem okozna különösebb gondot újfajta stratégiákkal előrukkolni

Azért a föld a legnagyobb érték a felsőbb szinteken, mert minden más érinthetetlen...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Barbara For This Useful Post:
Sponsored Links