Thread: 1A események
View Single Post
  #12488  
Old 10-09-2012, 17:48
Mors Mors is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Ha netán egyszer téged hiénázna, akkor pontosan kiszámolná, hogy hány sereggel fog beférni és az nagyon fájna neked. És elhiheted, hogy nem aprózná el.
Engem konkrétan nem hiénázott, de 2 szövitársamnak volt szerencséje, igaz nem hozzá, hanem 4 másik emberkéhez abból a csapatból kb olyan 15-20 sereggel, amiből 6-8 ment be és a nagy tagkülönbség miatt viszonylag olcsón megúszták. A hozzászólásod többi részével nagyjából egyetértek, viszont azt megjegyzem, hogyha miközben felmegyek 10k hekire, 2-3k-t lehiénáznak rólam, akkor lehet h viszonylag kevés marad a kezdeti "moralitásból" és énis ugyanezt fogom csinálni. Mert nem feltétlenül van mindenkinek többezer yard tartaléka, vagy nagyobb szövi a háta mögött (pl egy ilyen 100k-s ugráshoz, ami megvédhet a hiénák ellen, 2k hekin cirka egy hónap termelés szükséges) és ha egy frissen felkerült ori mondjuk fogja magát és muszájból 5-6 hónap alatt kitermeli azt, ami a jelenlegi topba menetelhez szükséges, akkor ha utána kap 1-2 ilyet, kétlem, h ne csinálná ugyanazt.

btw olyan 8 évvel ezelőtt játszottam egy darabig, na akkor egyszer se hiénáztam, csak akkor ugye 4k volt a top és 10% az elf, ma meg kicsit feljebb a top és olyan 60% az elf
Reply With Quote