Thread: Vicces képek
View Single Post
  #2143  
Old 08-23-2012, 12:22
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lord Belward View Post
Nekem azért kicsit durva, hogy a zsidóság, és a gettósítás kérdéséből viccet csináltok.
Nem értem, mire gondolsz. Ezek tök vicces dolgok. Hihetetlenül szórakoztató és mulatságos jelenet lehet, amikor több tucat ember meztelenül fuldokol egy szigetelt kamrában. Röpke 9-10 perc alatt ki is fogy belőlük végleg a szusz. És nincs rajtuk ruha! Milyen vicces má', hogy kilátszik a csúnyájuk. Hahaha.

Gyorsan rákerestem wikipedián (tudom, nem ez a leghitelesebb forrás, de most eddig terjedt ki a motivációm), általában olyan gázokat használtak, amelyek elvben el is kábítják az embert, így csökkentve a nézők örömfaktorát, hiszen az elítéltek az ideiglenes kómának hála alig szenvednek. Szerencsére a valóságban ez nem így zajlott, az életösztön arra sarkallta azokat a buta zsidókat (meg a többieket, akik ilyen-olyan okból a kamrában kötöttek ki), hogy visszatartsák a lélegzetüket, így voltaképpen saját szenvedéseiket hosszabbították meg. Milyen mókás már ez is. A buták! Hahaha.

Mindezek tükrében külön viccesnek találom Merengő azon viccét, amelyben Hitler bácsi a sor végére küldi az életét meghosszabbítani kívánó kislányt. Milyen mókás má', hogy ő még várhat kicsit arra, hogy megfulladjon. Szinte kár, hogy mostanában nincs már ilyesmi, pedig adhatná az RTL Klub élő adásban, hadd röhögjünk.

U.i.: elnézést, hogy ugrottam előre kicsit a témában, de már az említett vicc óta gyűlt bennem, hogy kifejtsem a népirtásos móka iránti tetszésemet.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope

Last edited by BeeLord; 08-23-2012 at 12:28..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to BeeLord For This Useful Post: