Thread: 1A események
View Single Post
  #12298  
Old 06-28-2012, 19:59
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

ahanyszor forumra irtam vagy belsore vagy kulsore, mindig belem kotottel, pedig en teged nem is ismerlek... es a hallottak alapjan nem is akarlak,
az ellenfel nem volt lesajnalva.. az volt az elso dolgom hogy srakinak es volt szovimnek Boborjan-nak.. gratulaltam a vedeshez, nem sajnalatbol , hiszen az ellenfel szoviben van az egyik legjobb normal szovetsegesem, akivel sajnos mar nem jatszunk egy csapatban....
teny hogy egyeniben is eleg sok utest kaptak tolem.. es valoszinuleg emiatt.... meg valaszra se meltattak...
es az ellenfel kalban van 1-2 olyan jatekos akiknek emberkent is erdekes huzasai voltak.. de ne keverjuk a jatekot a maganelettel..
es te olyan dolgokba szolsz bele es kritialsz masokat amirol halvany lila gozod sincs,,
anarchos forumon is mindig ezt csinaltad.. elitelsz valakit es kritizalsz egy ket hallomas vagy mondta alapjan.. es tokre nem erdekel a hattertortenet..
utanna meg josz a tipikus politikus dumaval....
sose foglak megerteni....
minden dorumra irogatsz,,, mindenhol jelen vagy. szeretsz kozeppontba lenni, ezt en megertem... de neha lehetne normalis hangvetelben piszkalodas nelkul is irogatni amsoknak.. mert akire egyszer raszaltal annak annyi.....
alig varom hogy harcoljunk, remelem nemsokara lehetosegem lesz ra... kivancsi vagyok tenyleg annyira jok vagytok mint amennyire mondanak, vagy csak a szajkarate megy ennyire...
es ha vesizteni fogunk gratulalni fogok a csapatodnak... es legkozelebb si megprobalom.. normal csopiban hamarosan oszefutunk!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Jupi For This Useful Post: