Thread: Labdarúgó EB
View Single Post
  #112  
Old 06-24-2012, 09:26
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Konkrétan arra gondoltam, hogy amikor a Barca idén és tavalyelőtt kiesett a BL-ből, a sok (divat)barcás telespammelte az összes létező fórumot, hogy győzött az antifoci. Pedig az ellenfél támadásainak hatástalanítása és a saját helyzetek nagy százalékban történő gólra váltása szerintem sokkal kevésbé "antifocis", mint gurigázni 2x90 percen át, és akkor is ezt erőltetni, ha nem vezet eredményre.
Sejtettem, hogy mire gondoltál, egyet is értek vele, a kérdés inkább költői volt. Konkrétan én sem vagyok hanyatt esve a Barca játékától, igaz, én sokkal inkább azért nem szeretem őket, mert egy-egy vélt vagy valós szabálytalanság után amilyen hepajt tudnak csapni a bírót letámadva, az inkább a cigánysor mentalitására hasonlít, mint labdarúgókéra - és akár a színészkedést is ide lehet még venni.
Az antifocit emlegetőknek csak annyit szoktam mondani az ismert ember után szabadon, hogy "tetszettek volna több gólt rúgni, mint az ellenfél, aztán nem kellene hülye kifogásokat keresni". Ugyanis szerintem az antifoci emlegetése kifogáskeresés, és a kifogás mint tudjuk olyan mint a s*gglyuk: mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké. A fociban a gól beszél, a kutya ugat.
(Bocs az erős megfogalmazásokért)
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post: