View Single Post
  #82  
Old 03-07-2012, 16:51
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Persze. Azert fordulsz mindig, hogy ne nojon a szemelyisegeid szama. Ez elegge nevetseges hozzaallas, ennyire erovel lehet torolni az orszagot, es ujraregisztralni is. Nagyszeru megoldas, csak gratulalni tudok.

Ez majdnem olyan, mintha a Diabloban egy 60. szintu karaktered torolni kellene, csak hogy egyutt jatszhass a haverjaiddal.
ha eléred majd a max személyiségszámot, és nem gyárt Ati nektek újabb személyiségeket, akkor nem forogsz többet? fagyasztasz? törölsz? vagy játszol tovább a játék kedvéért.

nem azt mondtam, hogy ez a legjobb megoldás. sőt, inkább csak ideiglenes megoldás, ha a probléma akuttá válik.

egyébként továbbra is Hex javaslatát támogatom, ami szerint ne az 1. hanem az első négy hely valamelyike kelljen a 9+ szemeseknek a top körök pörgéséhez. ami szövitagra és mf-re egyaránt vonatkozna, tehát előnyt-hátrányt sem jelent senkire.

sajnálom Hex, de újból végigolvastam az egészet, és úgy látom, hogy ezt a 68. hsz.-ben te vetetted fel először. ha nem így van, idézd az előtted lévőt, és megkövetlek. (egyébként sincs szégyellni való a javaslaton).
Reply With Quote