View Single Post
  #1782  
Old 11-25-2011, 10:57
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha mar tanulni nem megy, ertelmezni a leirtakat talan meg lehetne probalni.
Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Az, hogy kifejezetten az érettségire nem tanultam külön, az nem jelenti azt, hogy amúgy nem tanultam rá.
Értelmeztem, és válaszoltam is rá. Ha már arra sem veszed a fáradságot, hogy két percet rászánj, hogy megnézd, milyen is egy töri érettségi, ahelyett, hogy fölösleges hozzászólásokat gyártanál, legalább elolvashatnád rendesen, amit válaszként kapsz rá. Az, hogy szerepel egy mondatban ugyan az a szó, mint amit Te használtál, az nem jelenti, hogy arra válasz. Okoska.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg a stiluson is meg lehetne probalni csiszolni, mert igy igen hamar bele fogsz szaladni par pofonba akar virtualisan az egyetemen, akar fizikailag egy kocsmaban. (Ha ott is koszonjuk Emesezel...)
Mégis mit vársz, hogyha neked is csak annyiból áll a hozzászólásod, hogy biztos tanulás helyett lefelé kezek nyomogatásával voltam elfoglalva? Igen, "köszönjük Emese" kategória volt a hozzászólásod fele, ugyanis marhára semmit nem tudsz rólam, és úgy ítélkezel. Ráadásul igen, pontosan minden úgy van, ahogy leírtam: a történelem érettségi egy hatalmas vicc, olyan egyszerű, paraszti logikával 80%+, és igen, a magyar írásbeli is hasonló kategória. És valóban, a matek emeltnél a szóbeli is simán megvan, ha írásbelire felkészülsz rendesen. Ezek tények, nem holmi légből kapott dolgok. Fél éve érettségiztem, pontosan tudom. Ezeket a tényeket leírtam Rednek, hogy tudja. Erre mit kapok? "Miazhogy [...]" (ilyen szó nincs, ha ezt leírod magyar érettségiben, máris bukod a pontot) "[...] paraszti logikával?", stb.-stb.

Továbbá:
Érdekes mód ez az EGYETLEN hely, ahol egy ilyen hozzászólás nem tetszik a többségnek. El lehetne gondolkozni. És ez, hogy pár pofonba bele fogok szaladni... soha nem történt meg, pedig mindig is ilyen voltam. Hagy tudjam már jobban, hogy mibe fogok beleszaladni, és miben nem. Ezek a bölcs megmondóemberek mindig is a kedvenceim voltak, látom már belőled is előjött. Sajnálom. Pedig Te tudsz logikusan gondolkodni, igazán megtehetnéd most is.

Érdekes mód tucatszámra vannak barátaim egyetemen, tucatszámra vannak barátaim középiskolából, akikkel még mindig rengetegszer találkozok (direkt, nem véletlenül összefutunk), egy emberről sem tudok, akivel kifejezetten rosszban lennék, és még senki nem próbált kezet emelni rám, apámon kívül. De Te biztos jobban tudod, hogy majd ez és ez lesz... ahogy itt még jó páran.

Ide már jó 18 hónapja csak röhögni járok fel. De tényleg. Rengeteg ilyen stílusú hozzászólást már DIREKT ilyenben írok. Most is. Mert nem érdekel, és vicces ahogy reagáltok. Tessék... lehet tovább puffogni, jót fogunk páran szórakozni rajta egy sör mellett. Már előre várom.

Last edited by Dus; 11-25-2011 at 11:00..
Reply With Quote