Thread: DühöngŐ
View Single Post
  #4444  
Old 10-20-2011, 20:37
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Jaj, akkor mi lesz a Lanawinnal, amit mindig olyan nagy lelkesedéssel olvasok?
Én kérek elnézést, hogy értek is valamihez a világon, és alkottam valamit, amivel több tucat ember tud játszani nap, mint nap.
Hozzátenném, hogy írtam már ez ügyben Atinak, hogy meg kéne szüntetni, mert az itteniek egy része funkcionálisan nincs olyan szinten, hogy tudjon használni egy téma letiltása gombot, vagy eszébe jusson legalább (holott Ati a téma elején még fel is hívta erre a figyelmet), mert olyan helyen üti a mellkasát, amiről semmit nem tud. Én sem megyek tanárnak, mert közöm sincs a dologhoz, és nem is minősítek úgy egy tanárt, hogy nem ismerem alaposan, mint ember, mint tanár.

A nagy arcodra: most elmehetnék olyan állásra (amihez megvan a képesítésem), amivel helyből többet keresnék, mint Te valaha. (Ú, basszus, most hihetetlen nagy lett a pofám. Á, kár.) És igen, ezt a képesítés Lanawin elkészítése folyamán szereztem (nagyrészt), és közben még meg is alkottam egy játékot, amivel napi szinten másoknak örömet szerzek, közvetetten. Én kérek lenézést, tényleg hiba volt, hisz Pool megmondta.
Reply With Quote