View Single Post
  #23  
Old 07-17-2011, 00:10
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
- Én csak annyit kérdeznék, hogy miért legyenek ezek a változások?

- Miben lendítené előre a játék -szerintem - picit megkopott varázsát?

Az mivel lendítette előbbre, hogy kikerült a játékból valamikor, hogy a védekezni küldött seregeknek vinniük kell magukkal élelmet? Logikátlan - ennyi. Ha támadáskor esznek, védekezéskor is esznek.

- Miért védjen egy íjász 5-öt, ha szövihez küldöm? Akkor görbe a nyila?

Itt az egész pontokba szedett opció arról szól, hogy valami módon legyenek "büntetve" a segítő seregek, ha már nem esznek. Ha enniük kell, akkor persze ne legyen kisebb a szöviseregek védőértéke.

- Miért ne lehessen több help, mint ami fér? Így 0% az esélye egy kitámadás esetén a szembesereg pattintásának.

Továbbra is: férjenek el a többletseregek, de EGYENEK. Az összes pontot átugorhatjuk, sőt bele sem kezdtem volna a postolásba, ha a program levonna az ételből induláskor, ahogyan levon támadáskor is.

- Miért mutassa meg a gömb a helpet, amikor van arra egy seregek felmérése akció, persze a szövikre kell nyomni. Miért lássan egy 0 kocsmás óriás mindent a gömbön? Így nem lehet bekavarni a szöviháborúban az össze-vissza (mégis terv szerint) egymásnak küldött helpekkel...

A seregek felmérése a távollévő seregeket mutatja meg, nem azt, hogy ezek a seregek mégis hol vannak. Ha pedig logikusan: a saját országomban barakkban el nem férő seregeim elvesznek, akkor talán logikusan a nálam állomásozó, de sehol el nem férő seregek ha nem is vesznek el (miért is nem?), akkor legalább legyenek láthatóak sikeres gömb esetén. Azt hiszem több opciót is felsoroltam, ebből a részletesen mutassa csak az egyik volt. Az alap probléma továbbra is az, hogy jelenleg nem kell őket etetni ÉS bár nincs helyük, mégis korlátlan számban elférnek. Ismétlem - logikátlan.

- Minek ilyen marhaság, hogy fényevés?

Ezt szerintem megmagyaráztam. Ez "legalizálná" azt, hogy miért nem kell etetni a seregeket.

Miért? Miért? Miért? Miért? Miért?
ps1.: Bízom benne, hogy még nem késtem el nagyon a válasszal, IRL éltem az életem, de ha érdekel, akkor beollózom a mai napom Események menüpontjának tartalmát.

ps2.: Csak halkan jegyzem meg, hogy ugyanígy nem logikus, de talán egy fokkal jobban védhető, hogy a tekercsek majdnem korlátlan mennyiségben férnek el mindenkinél, miközben a raktárakban az áruk száma erősen függ a raktárak számától. Ha rajtam múlna, akkor nem a kopás lenne az egyetlen, ami a tekiket pusztítja, hanem a könyvtárak száma is erősen befolyásolná. Szerencsére nem rajtam múlik...

ps3: Amennyiben olyan módosítás lenne a programban, hogy a szövetségi segítségnek is kell ennie (támadásnál védekezésnél egyaránt), azzal maradéktalanul elégedett lennék.

Last edited by Survivor; 07-17-2011 at 00:13..
Reply With Quote