View Single Post
  #169  
Old 06-29-2011, 18:01
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Foglalkozik itt valaki pénzért webszerkesztéssel? Azt hiszem jövőhéten életem első weblapját csinálom, ami pénzért fog elkelni. Árat nem tudom mennyit mondjak. Tanácsot tudnátok adni, hogy egy valószínűleg minimális szkriptet tartalmazó HTML+CSS kombós oldalt mennyiért éri megcsinálni? Hangsúlyozom, első oldalam, ergó nem szeretnék annyit kérni, mint aki nap mint nap ezzel foglalkozik.
Én foglalkozok ilyennel a másik oldalról. Nagyon sok mindentől függ, mennyit lehet ("illik") kérni, de szinte mindig köszönőviszonyban van a vele eltöltött tényleges munkaidővel. Munkaóránként sokezer (min. 4-5k, legálisan) a reális, persze csak ha olyanra csinálja az ember ami megüti a szintet. Azt meg, hogy mi üti meg a szintet, az oldal felhasználóitól fogod (vagy fogja a megrendelőd) megtudni.
Mivel feltételezem nem nagyon fogod belevenni az adóbevallásodba (egyébként éves 200k-ig megtehetnéd), és mint mondtad először csinálod, talán 2, max 2,5k reális óránként. De ez az árazás teljesen figyelmen kívül hagyja azt, hogy mekkora értéket hozol létre a konkrét honlappal.
Milyen dologról van szó egyébként, ha szabad érdeklődni? Úgy talán tudok pontosabban fogalmazni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 06-29-2011 at 18:05..
Reply With Quote