Thread: FireFox 3.6
View Single Post
  #107  
Old 06-03-2011, 22:22
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
Magasabb verziószám több javított hiba és GYORSABB böngészö..Mérhet bárki bármit ez így van és így is lesz..egyébként a Mozilla már régóta a 4.0.1-es verziót ajánlja épp a 3-as verzékben tapasztalt hatalmas memóriaéhség miatt amit a 4-esben javítottak, de ha ez sem elég akkor ott a stabil 5.0b2 verze amiben még több javítás és optimalizálás található
azt ugye a 4-es verzétöl felfele már kihasználhatod a videogyorsítási képességet meg a HTML5-öt is / igaz nem mindenhol / ..
Arról, hogy a különböző teszteken melyik a gyorsabb böngészö szerintem kár is még vitakezdeményt is nyitnom, mert most már olyan nyüasznyi a különbség , mert attól függ, hogy ki mivel teszteli a cuccosát vagy mire optimalizálja azt ott gyorsabb....
Én azt ajánlanám, hogy Mindenképp cseréld le a 3-as elavult verzét legalább 4-esre vagy ha elég bátor vagy hozzá akkor az 5 ösre mert nem bánod meg az tuti..Július elején meg jön a végleges 5-ös és ha tetszik ha nem váltanod kell mert a 3-asokat szép lassan kivonják a forgalomból...
Érettségin nincs kedvem beszélni a videógyorsításról, és a HTML5 mindenféle szabányáról 4.0.1-et használtam, de most visszaraktam a 3.6ot az érettségi miatt
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote