Thread: Linux
View Single Post
  #150  
Old 04-24-2011, 12:48
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Milyen szakra jársz, hogy ilyen laza lesz a vizsgaidőszakod?
Mert én ugyan nem tanulok sokat, de vizsgaidőszakban azért nem vállalnék be egy Linux telepítést (Mondjuk ha nem az ösztöndíj lenne a cél, akkor lenne idő, de az meg a kajaadagom rovására menne, amit nehezen viselek )
Semmelweis Egyetem - Egészségügyi Ügyvitel Szervező... az a baj, hogy ilyen "nesze semmi fogd meg jól", avagy mindenből egy kicsit szak. Pár tantárgyunk a teljesség igénye nélkül: anatómia, bonctan, élettan, egészségügyi jog, mikro-, makroökonómia, menedzsment, minőségügy, kontrolling, biostatisztika, programozás, algoritmuselmélet, szoftvertechnológiák, távközlő hálózatok, latin, statisztikai döntéstámogatás... szóval nagy a katyvasz. és mivel egyedül vagyok infó érettségivel ezért általában mindent az alapoktól kellett kezdeni, már ahol ez megoldható volt... az infós tárgyakat a BME-n hallgattuk, van amikor külön, de általában valamilyen BME-s szakkal együtt... így pl a programozás az alapoktól indult, de a távközlő hálózatokat a mérnök informatikusokkal együtt tanultuk. Szóval az elsőn tanulás nélkül átmentem a gyakorlati vizsgán 5össel, míg a másikon iszonyatosan örültem a 3asomnak!

A vizsgaidőszak meg azért lesz "könnyű", mert csak a átmenni kell, nem megyek mesterképzésre, hanem inkább ELTE - Programtervező Informatikára.
Reply With Quote