View Single Post
  #5  
Old 08-13-2006, 10:51
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Én Arénára javasoltam ezt,hogy legyen vip nyeremény és hát Ati azt egyböl elvetette
A vip hv-rol meg annyit nincs ott szép játékSzombat hajnali 1kor kis 800lóval szaladgál valaki+minden egységböl megfelelő védelem
annyi,hogy én örülnék a párbaj helytartóak mert sokszor kell elmennem de attól még szerintem ne legyen csak olyan párbajra kell jelentkezni ahol tudod,hogy ott leszel(jó én nem így teszek )
Hát én javasoltam,hogy legyen az Arénába vip nyerés(kb 50-100vip nevezésre gondoltam:P )
A vip hv-ban is lehetne vagy 30 hát végülis ugy 60nál több ember tuti nem jönne 60emberrel 1800vip 630-at kapna ugy az első
De ha ugy vesszük párbajokba is sokszor nagy a nyeremény mégsem tesznek meg teljesen mindent(gondolok itt 2orival jön,hogy 1-el tuti első legyen és tudtommal az ott még ne is szabályellenes)
A vip hv csak ugy lehetne szép játék ha kilönék a kati piacotÉs nemhiszem,hogy most azért mindenki csaljon,hogy nyerjen pár vippetCsak az lenne több jó játékos indulna....
DE ha marad a katona piac akkor biztos lennének olyanok akik a vippért ott utalgatnának.Modnjuk ez msot is így vanNincs olyan hv ahol legalább 1 ember ne kapna 1k egységnél többet
Jelenleg úgy zajlik a vip hv, hogy kb 90 ország nevez, abból 20-25 játszik is. A többiek azért neveznek, hogy ott legyenek. Ha vip köröket kéne befizetni, akkor nem hinném, hogy 60 ember nevezne. Egy másik topicban én részemről kifejtettem, mi bajom van a katonapiac megszűntetésével, úgyhogy azt most itt nem írnám le, ha nem baj. Azt, hogy ne legyenek átutalások, a support team segítségével lehetne megvalósítani. Viszont a súgóban világosan benne van, hogy ez nem lehetséges.