View Single Post
  #533  
Old 03-10-2011, 23:24
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Mit ne mondjak érdekes, lényegre törő és mindenképpen lojális vélemény. Tetszik
Az ötletemmel sajnálom ha valakinek az "elveibe" gázoltam de lássuk be valami nem működik hatékonyan. 3 éve voltak itt országaim csak na más lett az élet. Akkor 2500 an voltak 5. csopiban még volt hogy többen is. Most 800 an voltak mikor regeltem. Vip akkor is volt tehát nem amiatt.

A játékban való jutalmazást mindenképpen okos ötletnek tartanám, mint pl tutorialban is az fogja termelni az endorfint 1 kezdő hódítósban. Mint 1 gyerekben mikor megsimogatják a fejét hogy ügyes voltál így tovább.

Én például rááldoznék a hétvégi játékra vagy a hétvégi vip játékra annyi időt ha a nyertese kapna x környi vipet aminek nem csak én örülnék sztem mindenki elkezdené
Finanszírozni +bevételből lehetne. Drágítani is lehetne a vipet de azzal újat nem mutatsz max böksz egyet az infláció felé mutatva hogy szorul a hurok. A telefontársaságok általában nem fix forintban dolgoznak hanem % ban ezért +50 ft emelés max 20 forintot jelentene az oldalnak. Ezért ez így ebben a formában nem megoldás.
Gondolom atiéknak is eszükbe jutott, hogy a nagyobb erőforrást igénylő dolgokért honoráriumot várnának. Minimum azt hogy több új játékos legyen amit értek is.
Több megbecsülés és pénzbeni jutalom illetné meg Atit és a fejlesztői csapatot amiért
van lehetőségünk játszani ezt a "békés" játékot.

Tessék ötletelni ne egymást gyilkolni. Kifog sülni valami finomság. Már érezni az illatát

Ui: Kutyuleee : Jelenleg most is simán feltudsz menni A ba Vip nélkül is. Pedig az többet segít mint 1-2+ szem. Szerintem. Termelsz, piacolsz, fosztasz így is úgy is.
- Lehet, lemorzsolódott a nem idevaló, nem kitartó réteg?

- Én pl. rááldozok elég sok hétvégét a hv-re + Aréna is megy, egyszerűen mert szeretek játszani 8 év után is ezzel a játékkal... Nem várok érte semmi, elég egy hétig a "sajtos-tojás"

- Ne ott merüljön már ki az ötletelésed Neked sem, hogy pénz-pénz-pénz a játékba és hajh, de faszául sokan leszünk, ha van hol költeni...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: