View Single Post
  #1842  
Old 03-10-2011, 21:48
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 10%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Dance :

Én jó 5letnek tartom )))

Többiek : nem értem mi van veletek ? közmondás amit adnak fogad el ha pofont adnak szaladj el

Játéküzemeltetés : a snobizmusnak nincs határa , vagyis ha valaki pénzt akar költeni a játékra az hagy tegye , több személyisége lesz és akkor mi van ?
Játszani ha megtanul hagy élveze ha meg nem tud úgy is szétkapják

A szemcsik száma talán egy dolgot mutat , hogy adott ország régóta játszik de ez sem biztos szerintem , mert van olyan ori ami régóta játékban van és nincs több sz... mert nem érdekli a gazdáját ő játszani akar háborúzni meg ilyeneket .... van sok sz.. aki csak rohangál 5-2-es csoprtokon keresztül mert érdekli, hogy több legyen neki csak halmoz

Ugye a felvetett 5let sokakban ellenszenvet váltott ki .... a világ pedig jelenleg ebbe a tendenciában halad mondok példát :
Régen olyanok vettek komoly sportkocsit akik tudtak is vezetni mert se abs ,esp és egyébb köcsög elektronikák nem voltak ...
Most már anyi vezetés segítő cuc van , hogy bárki vehet aki megengedheti magának mert az elektronika jó eséllyel megvédi őt ...

Szerintem egy új vásárlói réteg kerülne a játékba aki hajlandó komoly pénzeket áldozni bizonyos dolgokra .....
Csinálhatunk nekik külön csopit is én pl megfelelő díjazásért menék oda játszani ellenségnek

Dance beszéljünk , keres meg Fürdetlen Malacok 3 (#565268)
Két idióta egymásra találásának vagyunk épp részesei, köszönöm Istenem, hogy megéhettem....
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: