View Single Post
  #489  
Old 03-10-2011, 11:09
Dance Dance is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Quote:
Originally Posted by Dew View Post
nem tudom hogy juthat ilyen eszedbe... amint pénzért lehet venni nyerset, sereget, szintlépést, személyiséget én egyből abbahagyom. pont olyan lenne, mint bármelyik másik profit orientált játék! nem is nagyon tudok mit mondani meglepődésemben...
Azt hogy olyan javakat lehessen venni mint: Sereg, Pénz, nyersanyag, szintlépés azt elvből nem támogatnám mert azzal nem lehetne számolni. Kimegyek 1000 elittel tartalék láthatóan nulla 1 perc múlva már +1000 elit+ 10 milla arany. Én is abbahagynám ha ilyen lenne szóval a földön állok én is
A személyiség ezzel szemben állandó/számolható mind támadásnál mind védekezésnél. Túl lihegitek ezt a lehetőséget.
A célom nem a személyiségek gyűjtése hanem a játék. Időszakos munkáim vannak amiből elég szép bevételekre teszek szert. Itt kijönne az hogy ha éppen van 1-2 hónap szabad időm akkor befizetnék rá 3. szinten hogy darálok és magasabb színvonalon mehetnék előre. Következő szinten már lehet hogy nem mert nem lenne annyi időm.
A meglévő kék számosok még mindig erősek maradnak mert ők ugye minden szinten mehetnek azzal a 4 személyiséggel mert fordulással szerezték.
Ha ez így jobban tetszik akkor szintenként nőhetne az ára.
5. szint 6k/szem
4. szint 8k/szem
3. szint 11k/szem
2. szint 15k/szem
1. szint 20k/szem
Tőlem árverezhető is lenne. 10 szemes ország kitenné 5. szintre 5 személyiséget mert már persze megszerezte de oda mégsem kell-Licit mehetne rá: Pl
1 szem 5 ezer ért. Ebből 80% marad hódítónál 20%-t vagy vip ben(sms áron) vagy utalásban visszakap.

Lehet túlpörgettem a dolgot de a technika megengedné, hogy akinek már vannak szemei profitálhasson belőle ha már más csak úgy pénzért szintekre élvezhetné.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dance For This Useful Post: