View Single Post
  #486  
Old 03-10-2011, 10:09
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Állítom hogy akiknek nem tetszett mindnek van már kettese
Anno a VIP lehetőség is "ki***ott" azokkal akik fent vannak hajnalban képzések/piac miatt.A VIP is csak 1 lehetőség hogy pénzért cserébe amivel támogatod az oldalt időt spórolhatsz.Lásd lerengetnek hajnal 2 kor ht kiteszi a piacra vagy ami 2 milliárd értékü katona azt is visszateszi a piacra. " anno erre is azt mondták, hogy ne már én nem azért vagyok fent vagy kelek hajnalba hogy más 250 ft ért vígan aludhasson". Az árát nem én szabnám meg csak pusztán lehetőségként mondtam, hogy ha időt spórolhatnék vele a játék menetébe nem kavarna bele maximum annyira mint a vip tagság a játék egyes részeiben taktikai elemében. Ha azt nézem hogy árához képest melyik nyújtana nagyobb előnyt a +1szem (10.000 ért/csoport) vagy a VIP(jóesélyel sms el ami a legdrágább 750FT/ csoport) akkor egyértelműen a VIP az.
Forogni így is tudnak mint eddig akik forognak de aki új és nem akarja az életét feladni azért hogy jobb esélyei legyenek itt annak én megadnám a lehetőséget. Anarch pont azért nem érdekel Remendy mert több országot visz valaki egyedül ezzel előnyt szerezvén magának.
Az a példa ,hogy 8 általánosod van és vezető pozíciót vásárolsz nem helytálló. Inkább az, hogy te minden reggel kened a szendvicset délutánokon át főzöd a levest én pedig elmegyek egy étterembe vagy pizzát rendelek. Időt spórolva több időm marad a családra barátokra.
"A múltat előbb utóbb el kell hagyni és a jövő felé tekinteni"
A topic címe: a játékosok számának a drasztikus csökkenése. Nem értem, hogy jön ehhez a kék szám???
Mi maradna előtted meg célként, hisz a célt megvetted....
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to For This Useful Post: