Thread: Csillagkapu
View Single Post
  #660  
Old 03-08-2011, 22:40
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hmm nem tudom,hogy megnézted-e már,de az eleje nagyon tetszett. érdekes és meglepő húzás volt, hogy segítettek a "kékek", viszont amit utána müveltek velük azon fogtam fejem. bár angolul néztem úgyhogy lehet a felirattal tisztább lesz a dolog,de
1.: ha már ott megállítják a kompot patt helyzetbe, akkor utána simán miért engedik el?
2.: ha besegitettek a csatába és valószinüleg ők is tudták hogy jönnek még a támadók, akkor miért hagyják ott a destiny-t?
3.: miért zárják le a Chloés szálat ekkora épitkezés után egy legyintéssel (bár remélem,nem zárták le, csak úgy tünik, de akkor is...)

sokkal nagyobbat ütöt volna a rész, ha a csata után mondjuk Chloét követelik, és mondjuk úgy Eli-ra is jobban lehetett volna élezni a dolgot, hogy rajta a nyomás,ha nem talál ki valamit akkor Chloét végleg elveszíthetik.
Ráadásul pont egy ilyen résznél kellett volna lezárni egy enyhe cliffhangerrel szintén a végén. mondjuk ott hogy a visszamaradt drone-okat átállítják,a pajzs müxik,de csak 5%-on és még nem menekülnek el. legalább az érdeklődést fenttartva a következő részre.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote