View Single Post
  #28  
Old 03-03-2011, 07:47
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
támadó sereg ölése. azt hogy milyen alapon lehetne azt nem tudom. De egy toli mondjuk félelf látja hogy közeleg a halál lehet több készültségbe kerül de egy élezett támadást kitudna védeni vele ha 10.000 ből letudna ölni 500at. ezzel mondjuk azt segítenénk hogy meg kell gondolni hogy 2 necces sereg vagy 1 tuti.
ez még talán...

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
A tolvajoknak is lenne védőértéke mondjuk legalább 2 mint a lovaknak. Tőr van náluk is mert katonákból lettek.
akkor az elf legyen "mégbetonabb"? erre nincs szükség...

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
mérgező akció. Beküldesz tolikat és azok ha 4-5 kör alatt le nem buknak bemérgezik az ország kajakészletét vagy egy részét.
Valami mérték alapján Leállíthatnának épületeket. Ha neki 20 tanyája van akkor max 20 tanyát tudna. Őrtornyokat-bányákat-kórházakat. Persze barakk templom ilyet nem mert ott laknak
Mészárlás elől rejtőzködni tudna. nem 1000 hal hanem csak 500.
a legnagyobb fegyver ellenük a mészár... szerintem ezt nem kéne elvenni... Illetve megint jön a kérdés, hogy kiknek szabadna ezt megcsinálni? Mitől tolvaj a tolvaj? csak félelfek tudnának "rejtőzködni", tornyokat leállítani? vagy egy gnóm is, mert több, mint 10% kocsmája van (+mellette 40-50% barakk)?
Az összes óriás, ork be lenne mérgezve, és egyik óriásnak, orknak, hullának se működnének a tornyai... elég rossz világ lenne...

Quote:
Originally Posted by Dance View Post
Így lehet lennének Mf ek is fentebb és nagyobb hasznuk is lenne mint hogy pénzt gyűjt 5-4 csoportokban.
nem értem az MF-ek most hogy jönnek ide... gondolom tolvajokat akartál írni.


Összességében úgy emlékszem az lett "megállapítva", hogy a tolik nem azért tűntek el, mert nem eredményesek az ártó akcióik, hanem mert a legnagyobb érték a föld, és akiknek van pénzük megtanulták hogyan tudják azt megvédeni, akiknek nincs azoktól meg nincs mit ellopni, valamint kevesebb a játékos, kevesebb a célpont. Ha adsz nekik még egy támadó akciót, az egyik problémát sem fogja megoldani.
Reply With Quote