View Single Post
  #64  
Old 08-10-2006, 15:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_]
Nemjol latod.
Elso alkalommal 2 tab volt eleve, utana leptem be. Tehat a meret menetkozben nem valtozott. Azert tettem a kepeket sorrendben, es azert irtam hozzajuk kommentet, mert idorendben ez tortent amit leirtam.

Konnyen lehet hogy bongeszohiba, de akkor adj tippet, hogy milyen bongeszo lesz stabilabb egy stabil verzioju debian csomagos firefox-anal?

Azert lattam ertelmet elkezdeni hibat keresni, mert a korabbiakbol ugy tunt, hogy rettentoen szimpatikus modon te nem msie-re keszited alapvetoen a latvanyt.
Ha a vegso megoldas megis az, hogy a problema "user error" szerinted, akkor szolj hogy ne strapaljam magam
Láttam, hogy Operát használsz, igazából az az egyetlen olyan böngésző, amivel nem működik minden funkció helyesen, még win alatt se. Sokat fejlődött az utóbbi időben az Opera, de sajna még mindig nincs ott, ahol kéne lennie. Linuxos operát nem ismerem, de gyanítom, hogy ott is jelentkeznek ezek az alap hibák. Linux alatt én Netscape-et használtam, de ez jó rég volt, biztos, hogy azóta sok más böngésző is van. Win-es Netscape-pel nincs gond, azt tudom. Számomra ugyan picit fura, hogy nincs "saját" megjelenítőmotorja, és választanod kell, hogy firefox, vagy IE formában jelenjenek meg az oldalak, de végülis nem rossz elgondolás ez sem, nem kell váltogatni a böngészőket.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote