View Single Post
  #5  
Old 02-25-2011, 17:33
lacy lacy is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Makó
Posts: 130
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Korábban felmerült, hogy az új játékosok közül sokan az első 2nap alatt abba is hagyják a játékot.
És ugye mi tudjuk, hogy két nap alatt nem ismerhetik meg rendesen a játékot, ezért az, hogy abba hagyják nem lehet megalapozott. Mármint lehet hogy tetszene is neki, ha kicsit megismerkedne vele de hát el se jut addig hogy kipróbálja.
Ebből lehetne arra következtetni hogy a játékkal nincs gond, de a 5. szinten a 72órás védelem körül valami nincs rendben.

Ha ezen tudnánk változtatni, lehet hogy jót tenne a játéknak.

1. lehet hogy sok a 72óra védelem?
2. lehet hogy unalmas a védelem?
3. lehet hogy a célját nem éri el? (72óra alatt ígyse úgyse lehet kész országot építeni, ha csak nincs külső segítség)
4. a 200heki félig meddig kiépítése az elején sok idő? És ez az idő után lehet igazán játszani. (ezért rohangálnak 300-500varikkal a lelkesebb kezdők nincs türelmük bevárni még elér egy szintet az országuk) És ezért unalmas a játék eleje?

JAVASLAT:

-Az első 72 óra teljen el oktató feladatokkal, amikért jutalom jár. (pár ló pár tekercs stb...)
-Több kezdő egységgel induljon a friss ország.

-Vagy a feladatok elvégzése után értelmesebb mennyiségű egység járjon. Hogy a védelem alól kijőve játszani is tudjon, és ne álljon ott 72íjjal meg 100varival. (ugye aki friss nem fog rögtön vip-et váltani, és ki az aki 1-2katona képzés miatt felkel hajnalban?)

Ha kevesebb lenne a 72 órás védelem miért lenne az jó nekik?
addig kéne olvasni a súgót és épitgetni.aki nem olvassa a súgót az a pár kapott egységgel is úgyan úgy felfedez mint az üres orival.
Reply With Quote