View Single Post
  #278  
Old 02-25-2011, 05:08
penge bácsi penge bácsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Engem ezzel kapcsolatban az a hozzáállás bosszant, hogy "nem, nem vagyok hajlandó írni a fórumra! azért sem! max utólag megyek majd reklamálni! ha addig szétrobbanok, és utána is szétrobbanok, mert tök más lett, mint amit akartam, akkor se írok oda!" Oké, hogy sponsored by gyomorgörcs-klinika, de azért.........


Lehet, hogy ezzel nem értesz egyet Ati, de attól még így van. Ha megnézed itt a szavazásokat, siralmas képet látsz az aktivitásról...
Te pedig vhogy azokat szeretnéd megszólítani, akik nem jönnek ide, hisz ők a csendes többség, akik miatt megy még a játék. Szóval bármennyire is nem tetszik, az ő véleményük kell, hogy a mérvadó legyen, mi hiába vagyunk itt, kevesen vagyunk.

Valamint nagyon rámentünk erre, hogy az újonnan regeltek a 3 nap alatt eltünnek. Ez komoly gond, de én komolyabbnak érzem, azt a rengeteg mélyszabis orit. Hisz ők játszottak, többen sokáig, őket vesztette el a Hód, sztem őket kellene visszanyerni először, mert ők szeretik a játékot, csak valamiért kedvüket szegte, megunták stb. Bennük nagyobb, hamarabb elérhető potenciált látnék a jövő játékosgenerációjának megalapozására.
Reply With Quote