View Single Post
  #3  
Old 02-22-2011, 22:45
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Samiék után a következő komolyabb lépcső egy nagyon érdekes és számomra nagyon szórakoztató csata volt a Kismalac klánnal,sajnos volt 2nagy hibám is közben. az egyik a telhetetlenség, a másik pedig a hadi tekik feltöltésének elfelejtése az utókornak nem a teljes lista került be így kiegészíteném még, bár a pontos másodpercek nem fognak stimmolni

2011-02-10 17:01:06 Shai hulud (#4082) támadást indított Kismalac és Társai ZRT (#3809) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-02-10 17:01:06 Shai hulud (#4082) támadást indított Kismalac és Társai ZRT (#3809) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-02-10 17:01:06 Shai hulud (#4082) támadást indított Kismalac és Társai ZRT (#3809) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-02-10 16:01:06 Kismalac és Társai ZRT (#3809) támadást indított Shai hulud (#4082) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1714 hektár földet.
2011-02-10 16:01:06 Shai hulud (#4082) támadást indított Kismalac és Társai ZRT (#3809) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-02-10 16:01:05 Shai hulud (#4082) támadást indított Kismalac és Társai ZRT (#3809) ellen, de a csatát elvesztette.
2011-02-10 15:01:04 Kismalac és Társai ZRT (#3809) támadást indított Shai hulud (#4082) ellen, de a csatát elvesztette.

és a leírása:
Quote:
Én részemről picit bövebben fejtem ki.
Malacék megprobáltak ránk állni, de abba a körben éppen visszakisérték az egyik orinkat és süllyedtünk 10k pontot így 4körrel fölénk érkeztek. számitottam erre mondjuk volt is bent egy kevés egység, mert látható volt az ori csere a 2 klán között...

köv körben az egyik országuk bebontott 10k pontott, én úgy döntöttem,hogy nem bontom a tervezett épületeket, hanem inkább befokozok 60k egységet,hogy föléjük kerüljek. úgytünik pont erre számitottak, vagy legalábbis malacuk volt () mert sikerült ránk állniuk. abban a körben semmiképpen nem akartam kimenni, csak kiküldeni blamából 1k katonát,hátha megzavarja az inditást. és esetleg 2sereggel jönnek. ez nem történt meg, mert ők elöbb küldtek ki egy ilyen sereget úgyhogy nem ment tőlem semmi.

1kör múlva úgyanúgy álltunk 2körön. akkor már tudtam hogy jönni fognak. kiküldtem elösször korán 1k katit, majd kv elött még 1-et. és bontottam. megzavarni nem sikerült az inditást, 1sereggel támadtak.

tudtunk volna többet bontani, de sikerült megtalálnom,hogy hova fognak bontani és 2körre kerültünk tőlük, ráadásul alájuk, a legideálisabb helyzet ilyenkor.
A kp készlet miatt döntenem kellett, hogy vagy megfogom a támadást, vagy kitámadok. egyszerre a 2 nem ment volna. Amellett döntöttem,hogy 1nagyobb és 2kisebb sereggel támadok, mivel alulról megyek, úgyhogy kifizetődő. a nagyobbnál számoltam a koptatásra is, a kicsiknél meg reménykedtem,hogy foglalunk annyi barakkot hogy beférjenek.
ki is mentem, de koppantam mind 3 sereggel, az egyik legamatörebb hiba miatt. az okát a dühöngőbe már láthattátok

Jó csata volt nagyon. bevallom nagyon élveztem, még akkor is ha a vesztes oldalon álltam.

Nagy grat illeti meg itt is az ellent, még akkor is ha nem feltétlen csak rajtuk múlt

hozzátenném több mint 3éve amióta játszom A-ban, ez volt a 3. komolyabb kláncsatám, pedig elég sok klánütésben vettem részt aktivan.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: