View Single Post
  #72  
Old 02-19-2011, 05:40
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Azért az is lendítene a dolgon szerintem hogy pl a védelem ideje alatt szabadon leheseen variálni a személyiségeket a frissen regizöknek...Ugyanis mindenki ismeri a Több ország szabálytalan irányítása dolgot..Ha valaki veszi a fáradságot a régiek közül és megnézi, hogy egy nap mennyi ÚJ REGISZTRÁCIÓJÚ játékos kerül át az anarchba csodát fog látni...
Ugyanis ma már a fiatalok szeleburdik nem foglalkoznak azzal, hogy ha választassz egy személyiséget akkor azt csak a köv körben tuddo megváltoztatni dumával..Választ egyet aztán "JAJ ELRONTOTTAM mert ez nem megfelelö és már regeli is a másik országot és azután meg jön az anarch a fiatal meg nagy ívben letolja és otthagyja még a védelem letelte elött az egész Hódítót....

Más téma
Talán esetleg / most iszonyat igoványos talajra lépek /, de pl az egy gépröl való játékon is lehetne variálni, ugyanis azt mindenki beláthaja hogy aki csalni akar az MEG IS FOGJA TENNI...Volt már rá példa a Hódító történetében és lesznek is....
Tehát Én nem értem hogy például van egy IP címröl két ország és az egyik mondjuk a 2/b ben van a másik az 5/X ben akkor miért kell öket az anarchba átzsupszolni ha nincsenek összekapcsolva ??????? Hiszen teljesen különbözö és másik csoportban vannak.. Mielött jönnének az hogy pedig ez nincs így nagyon nagyon sok példa akadt már rá pár itt a külsö fórumon is heves viták zajlottak-e téma körül...Például lehetne azt is csinálni az ilyen országokkal hogy lenne egy szürö, hogy ha egy IP röl játszanak akkor nem engedi a rendszer azt hogy egy IP-n szereplö országok ugyanabba a csopiba kerüljenek így tehát egy gépröl játszó játékosok nem is kerülhetnek össze az A ban sem viszont pl akiknek egy gépe van azoknál játszhatna a testvér ösccs a hugica is esetleg......

De ez nagyon nagyon ingoványos téma szerintem...

Ha tényleg az a cél, hogy az Új játékosok meg is maradjanak akkor szerintem lassan át kéne alakítani ezt a stratégiai menedszerjátékot legalább is úgy hogy a mostani fiatalok számára "emészhetöbb" formában legyen "tálalva"..
a mai fiataloknak ez a játék szerintem ebben a formájában tulságosan " fapados" az Ö tempójukhoz mérten relatíve unalmas és lassu játékmenet miatt és a külcsín relatíve semmitmondósága miatt..A mai Twitter és FACEBOOK generáció nem nagyon kíváncsi arra hogy itt mit csinál pár " begyöpesedett vén trotty éjjel nappal " Öket nem érdekli az hogy valaki arra élvez el hogy éjjel 2 kor feltelefonálja a klánját és jaj istenem megcsináltuk a klán legnagyobb ütését ami mondjuk 3800 heki, és az sem érdekli Öket ha mondjuk valaki 3 év alatt különbözö praktikákat megtalálva felkerül a topra és mondjuk ott van 2 ávig..Ezezk a fiatalok a pikk pakk azonnalra buknak a sitty suttyra és arra hogy "Hé haver nézzd már mivel játszok ,? Látod milyen überkirály a grafika ??? Látod milyen jo karit regiztem ?? Nézed hogy áll az orim ?? Mekkorra tornyom ?? Nézzd hogy pítenek a kis munkások stb stb.....Lehet itt ragozni a dolgokat a Hódítü ma már a kockafejü számolómüvészek játéka lett és nem fogja meg a mai fiatalakat

Last edited by Blacky; 02-19-2011 at 06:03..
Reply With Quote