View Single Post
  #1492  
Old 01-24-2011, 15:08
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Sami, ezt ne nekem mond, én játszom
Nem ijjazom be magam, és lesegtek kifele, nem hagyom abba féltávnál, mert nem megy a játék.
Szóval, nem értem mire ez a megjegyzésed, főleg pont tőled.
Az meg egy külön dolog, hogy én senkire nem mondtam egy rossz szót sem, ellenben a tanárbácsival.
Ez rossz duma, mert Samin és néhány olyan országon kivül, akik X napot késtek, vagy rendesen indultak, de be sem néztek Te sem támadtál mást, szóval mire is arcoskodsz? Arra, hogy többet sikerült tőlük eddig összeütnöd? Gondolom azért, mert nem ütköztél annyit menet közben, mint más...
Megnézém, melyikünknél van kevesebb ijjas
Én nem mondtam senkire rosszat, sőt nem is nagyon írtam sehová, de amikor elkezdesz piszkálni Arénás dologban alaptalanul, azt nem hagyom...

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Igen, néha játszom a rendes csoportokban is, de nem tartom azt már olyan nagy játéknak, arról szól az egész kinek van nagyobb vagyona.
Ez itten meg szórakozás, és tutira nincs senkinél milliárdos háttér, vagy 3-4 ori aki írja a tekercset az emberkének.
Nézőpont kérdése melyik a homokozó.
De abban igazad van, hogy nincs mire, legnagyobb láma vagyok a játékban
Nagy spílerkém megnézném, hogy mit kezdesz olyan csoportban, ahol olyan, mintha nem is lenne piac (annyira üres), ha adok neked 4 milliárdot...
Általában ha már van 100 milla/ori a szöviben, megyünk is felfelé...
3-4 ori meg szabálytalan tekit írni, de Te, mint anarchba járó emberke, ezt biztos tudod is.
Attól, hogy képtelen lennél elérni bármit is normálban, mert nincs kitartásod, még nem kell leszólni másokat...
Az utolsó mondatoddal viszont egyetértek, nincs is mit hozzáfűznöm...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post: