View Single Post
  #23  
Old 12-17-2010, 21:54
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Attila, azt hadd kérdezzem meg, hogy az cél volt a könnyítés megalkotásakor, hogy mondjuk egy restart után se legyen lehetősége valakinek a 4000 hekis szabállyal fordulni? Konkrét példa: fajt akartam váltani, ezért az A-ban restartoltam. Ugyanezzel az országommal voltam előrébb is kb. 2 éve, de nyilván lejjebb kerültünk. Most a restart után pár héttel ezt látom:

Játékidő 1.000 kör 504 kör NEM MEGFELELŐ
Minimális föld 5.796 hektár 2.245 hektár NEM MEGFELELŐ
Maximális föld 100.000 hektár 2.245 hektár MEGFELEL
Top30% ideje 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
9000 hektár fölötti idő 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
4000 hektár fölötti idő 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
Saját ország a következő csoportban nem lehet Van (fagyaszt) NEM MEGFELELŐ

Ebből gondolom helyesen arra következtetek, hogy nincs már lehetőségem arra, hogy a 4.000 hekis szabállyal forduljak, hiába restartoltam. Ezt értem, de ez volt a kezdeti cél is vagy ez, mint esetlegesen megfontolandó kérdés fel sem merült?

Leegyszerűsítve a kérdést úgy tehetném fel, hogy csak az újonnan 1A-ra fellépők "járnak jól" ezzel a lehetőséggel, a régóta itt küzdő, de "könnyűnek találtatott" országok nem?
Nekik is rengeteget javult az eselyuk. Egyreszt, 4000 folott ugyanugy fog nekik telni a topkoruk. Masreszt, ameddig eddig _mar_ feljutottak a kuzdes soran, annak csak a 85%-aig kell ujra feljutni, raadasul eleg egy korvaltas erejeig.
__________________
Remedy