View Single Post
  #22  
Old 12-17-2010, 21:27
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Engem az zavart meg, hogy ez a könnyítés alapvetően azoknak lett kitalálva, akik még sose voltak magas területeken, és számukra ez igazából nem kérdés. De valóban vannak olyanok is, akik voltak már magasabb területeken, viszont a minimum földet most nem érik el. Nekik ezt ugyan teljesíteni kell (azt mindenkinek, alsóbb csoportokban is végig), de a top30% követelményt nem (e helyett van a 4000, illetve 9000 fix hektár).
Attila, azt hadd kérdezzem meg, hogy az cél volt a könnyítés megalkotásakor, hogy mondjuk egy restart után se legyen lehetősége valakinek a 4000 hekis szabállyal fordulni? Konkrét példa: fajt akartam váltani, ezért az A-ban restartoltam. Ugyanezzel az országommal voltam előrébb is kb. 2 éve, de nyilván lejjebb kerültünk. Most a restart után pár héttel ezt látom:

Játékidő 1.000 kör 504 kör NEM MEGFELELŐ
Minimális föld 5.796 hektár 2.245 hektár NEM MEGFELELŐ
Maximális föld 100.000 hektár 2.245 hektár MEGFELEL
Top30% ideje 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
9000 hektár fölötti idő 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
4000 hektár fölötti idő 336 kör 0 kör NEM MEGFELELŐ
Saját ország a következő csoportban nem lehet Van (fagyaszt) NEM MEGFELELŐ

Ebből gondolom helyesen arra következtetek, hogy nincs már lehetőségem arra, hogy a 4.000 hekis szabállyal forduljak, hiába restartoltam. Ezt értem, de ez volt a kezdeti cél is vagy ez, mint esetlegesen megfontolandó kérdés fel sem merült?

Leegyszerűsítve a kérdést úgy tehetném fel, hogy csak az újonnan 1A-ra fellépők "járnak jól" ezzel a lehetőséggel, a régóta itt küzdő, de "könnyűnek találtatott" országok nem?

Last edited by Survivor; 12-17-2010 at 21:29.. Reason: kiegészítés